KUBILO NUOMA

Lietuvoje mažai pramogų, kuriomis galima lepintis ištisus metus – tiek žiemą, tiek vasarą. Viena tokių – kubilo malonumai. Medikai teigia, kad maudynės kubile turi teigiamą įtaką žmogaus sveikatai: stiprina imunitetą, greitina medžiagų apykaitą…  Maudymosi kubilai ir tradicija juose maudytis atkeliavo iš Azijos, kur žmonės tai darė jau prieš šimtus metų, nors galėtum pagalvoti kad tai labai artima ir mūsų tradicijai. Kubilo nuoma ir maudynės kubiluose Lietuvoje išpopuliarėjo tik pastaruoju metu.

Kubilai ir pirtys tapo konkurentais – nes vieni žmonės mėsta mažiau karščio ir daugiau vandens, kiti daugiau karščio ir mažiau vandens.

Kubilo gamybai paprastai naudojama spygliuočių mediena, tačiau nuomojant būtina užtikrinti higienos reikalavimus, todėl mūsų kubilo vidus pagamintas iš lengvai prižiūrimo nerūdijančio plieno. Kai kas pagalvoja, kad metalas yra šaltas, tai ir kubile bus šalta, tačiau pamiršta, kad metalas bus tokios temperatūros, kokios bus ir vanduo jame.

Mūsų vandens kubilas yra 2 m. skersmens, 1 m. gylio, jame gali tilpti iki 12 žmonių. Vasarą tokį kubilą iškūrenti trunka apie 4 valandas, žiemą gali tekti kūrenti ir visą dieną.Komfortiškiausia mirkti kubile, kai temperatūra jame pasiekia +35 – 40 laipsnius.

Kubilo nuoma Raseiniuose, kubilo nuoma Kelmėje, kubilo nuoma Šiauliuose, kubilo nuoma Radviliškyje

ŽR. KAINOS