BAIDARIŲ NUOMA

BAIDARĖ Perception „VISTA“ (kilmė – Didžioji Britanija) Šios baidarės – pripažintos Europoje ir Lietuvoje, pelnė puikią reputaciją dėl geros kokybės korpusui naudojamo aukšto tankio polietileno, patogių minkštų sėdynių, reguliuojamos pagal irkluotojo ūgį. Manevringos, lengvos, stabilios, plokščiadugnės, daug vietos daiktams, atsparios smūgiams. Galima dėti papildoma sėdynė iki 7m. Tai populiariausios baidarės baidarių nuoma užsiimančiose kompanijose.

Ilgis – 485 cm;IMG_2020 ss

Plotis – 82 cm;

Svoris – 37 kg;

Borto aukštis – 38 cm;

Maksimali keliamoji galia – 300 kg;

Tipas – turistinė;

Medžiaga – polietilenas.

ŽR. KAINOS

BAIDARĖ Prijon „Cruiser 2“ (kilmė – Vokietija) Vienos geriausių dviviečių baidarių pasaulyje. Jos pasižymi ypač geru HDPE polietilenu, patogiomis, minkštomis sėdynėmis. Šios baidarės turi daiktadėžes, krovinių tvirtinimo tinklelius, kojų tvirtinimo atramas.

IMG_1870 PRION CRUISER

Ilgis – 470 cm;

Plotis – 73 cm;

Svoris – 37 kg;

Borto aukštis – 40 cm;

Maksimali keliamoji galia – 240 kg;

Tipas – turistinė; Medžiaga – polietilenas.

ŽR. KAINOS

Baidarė –lengva, nesunkiai valdoma, mažos grimzlės valtelė, kurioje irkluotojai sėdi ant dugno įtvirtintose sėdynėse veidu į priekį. Žodis baidarė kildinamas iš aleutų valtelės pavadinimo. Vakarų šalyse baidarė dažniausiai vadinama „kajaku“ (angl. kayak). Šios valtelės buvo naudojamos žvejybai ir medžioklei, gaminamos iš medžio ar banginių ūsų karkaso jį aptraukiant ruonių oda. Baidarės pasižymi geromis eiklumo, valdymo ir stabilumo savybėmis. Tai lemia atitinkamų proporcijų baidarės ilgio ir pločio santykis.

Šiuolaikinės baidarės dažniausiai gaminamos iš polietileno, stiklo pluošto, o tai duoda atsparumą trinčiai, smūgiams. Turistinio tipo baidarės dažniausiai būna dvivietės su galimybe plukdytis ir vaiką iki 10m., talpios (telpa daug mantos), patogiomis, minkštais atlošais, reguliuojamomis sėdynėmis.

Baidarių nuoma plaukti gražiausioms Žemaitijos upėmis: Dubysa, Kražante, Akmena. Baidarių nuoma Dubysa – bene pati populiariausia. Plaukimas baidarėmis – geriausias poilsis gamtoje, pramoga ir sportas viename.